עלי

   

שמי שלומית אבירם ואני מעצבת פנים, בוגרת לימודי תעודה (כ-3 שנים) בעיצוב ואדריכלות פנים במכללת אורט, ובעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה מאוניברסיטת תל אביב. אל עיצוב הפנים הגעתי לפני כ-13 שנים כשעיצבתי את ביתי והתאהבתי במקצוע, ויצאתי לדרך לרכוש את הכלים שחסרו לי כדי לתכנן מראש ובשלמות.

 

בתחילת דרכי המקצועית התמקדתי בעיצוב בתים פרטיים, ובשנים האחרונות אני עוסקת בעיצוב משרדים וחללים ציבוריים. אני מנסה להביא את השקפת העולם שלי שלכל מקום בו אנו שוהים שעות ארוכות יש השפעה מיטיבה או להיפך על איכות חיינו. אם נהיה מוקפים ביופי והרמוניה נוכל לקבל השראה ולצמוח, לרקום חלומות ולצאת בבטחון להגשים אותם.

 

אולי בגלל שלא גדלתי בארץ הסגנון שלי הוא בינלאומי, כפרי ואלגנטי בו זמנית, מתוחכם ומשדר יוקרה, כזה שתמיד ישאר רלוונטי ועכשווי.

 

עם השנים חברתי לבעלי מקצוע ייחודיים, הן ברמת הביצוע שלהם והן ברמת השירות, שיודעים ליישם את התוכניות שאני מכינה בדייקנות ובשלמות. כשאנו לוקחים פרוייקט יחדיו אני יודעת שהתוצאה לא תאכזב.

 

האני מאמין שלי:

  • "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" - תשומת הלב לפרטים היא ליבה של האדריכלות. תמיד אקדיש את תשומת הלב הנדרשת לכל פרט ופרט על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.
  • "מה שלא פרקטי גם לא יהיה יפה" בעיצוב טוב יש לבחור בחומרים המתאימים לכל יעוד על מנת שתיהנו מהם גם בעוד שנים. תמיד אשאף להגיע לאיזון בין האסתטיקה לפרקטיקה.
  • אפקט ה- wow- אפקט ה- wow שאנו חווים כשנכנסים לחדר נובע מההרמוניה שלו, מהעושר האדריכלי, ומהאיזון בין החומרים השונים בהם אני משתמשת בעיצוב. בכל עיצוב גם בחלל הקטן ביותר אדאג שכל מי שיכנס ירגיש מיד מוקף ביופי ובאנרגיה נהדרת.

 

 

שפות מתן שירות:           עברית, אנגלית, צרפתית

אזור מתן שירות:             אזור השרון והמרכז