עיצוב משרדים

   

אם פעם משרד היה אוסף של קירות לבנים וחסרי נשמה, אורות ניאון, ושטיחים דהויים מקיר לקיר, הרי שהיום יותר מתמיד יש ציפייה לערך מוסף ממקום העבודה. שינוי הגישה חילחל מחברות ההייטק. השילוב של תחרות על טאלנטים, הציפייה שהעובדים ישהו במקום העבודה שעות ארוכות והרצון למצב את החברה כחברה יוקרתית שטוב לעבוד בה הביא לשינוי מהותי בראייה של עיצוב המשרד.

 

עיצוב המשרד החדש מתמקד בהפיכת חלל המשרד למקום שנעים להיות בו, שיש בו פינות מעוררות השראה ונינוחות, מקום שמעורר מוטיבציה ורצון להשתייך, מקום שבו ל  well  being של  העובדים יש חשיבות, אחרי הכל זהו מקום בו גם ההנהלה וגם העובדים מבלים את מרבית יומם. גם התיכנון המסורתי השתנה במשרד החדש. אם פעם החלוקה היתה לחדרים אישיים, open space וחדרי ישיבות, חללי העבודה החדשים מכוונים מטרה ומושפעים מהצרכים המשתנים: אזורי שקט מוגדרים לעבודה אישית, אזורים פתוחים המותאמים לעבודת צוות המעודדים שיח ושיתוף פעולה באווירה נינוחה ומקצועית, אזורי פנאי ומנוחה ואזורים דינמיים המשנים את יעודם בקלות על ידי שימוש בגלגלים או בריהוט קל המאפשר שינויים מהירים, כך שחדר המשמש ברגע אחד כ- open space ישמש ברגע שלאחריו כחדר ישיבות לצוות. למעשה, העובדים של היום יכולים לבחור היכן לעבוד לפי מטרת עבודתם ואינם כבולים לשולחן עבודה ספציפי.

 

בעיצוב שלי אני יוצרת סביבת עבודה המשלבת בין חמימות ומקצועיות. אני שואבת השראה מכל מקום שגורם לי לרצות להשאר בו, בין אם זה ביסטרו פריזאי מזמין, לופט ניו יורקי או בית קפה ליד הים - ההשראה היא בכל מקום. אני משלבת חומרים היוצרים איזון, מקרקעים ויוצרים תחושת חיבור לטבע. עץ, בטון, ברזל חשוף, צמחיה חיה ושפע של אור טבעי חוברים יחד לחללי עבודה בהם אפשר לנשום, לפרוח ולממש את הפוטנציאל. העיצוב שלי משמש כגורם מעצים, הן לחברה והן לעובדים בה, הוא ממתג את החברה, ומגשר בין בעלי תפקידים שונים וגילאים שונים.

 

שיפוץ ותיכנון משרד כרוך לא רק בעיצוב אלא גם בטיפול במערכות הרבות שמאחורי הקלעים: מיזוג אוויר, תקשורת ומחשבים, חשמל, אזעקה, טלוויזיות במעגל סגור, מערכות כיבוי אש ועוד. בעלי מקצוע ויועצים רבים לוקחים חלק בתיכנון המערכות השונות ותפקידי כמעצבת הוא בין היתר לנצח על התזמורת הזו ולוודא שהכל נעשה בתיאום מלא ובדרך הטובה והאסטטית ביותר. אחרי הכל גם הרעיונות המבריקים ביותר יאבדו מיופיים ללא ביצוע דקדקני.

 

השירותים שאנו נותנים:

  • עיצוב אדריכלי מלא בתיאום עם כל בעלי המקצוע, הכולל הדמיות ותוכניות עבודה מלאות
  • ניהול תקציב
  • ניהול פרויקט ותיאום כל בעלי המלאכה באופן האופטימלי והיעיל ביותר
  • פיקוח על
  • שירות ״ראש שקט״ מאישור ההדמיה ועד קבלת המפתח למעבר
  • ״מדיניות 0% עמלות״. בניגוד לרוב המוחלט של האדריכלים והמעצבים אנו לא לוקחים עמלות, לא מחנויות ולא מבעלי המקצוע שאנו מביאים, בהם אנו בוחרים רק על סמך יכולות הביצוע שלהם. אנו מגלגלים את הכסף הזה אליכם כך שאתם זוכים בהנחה נוספת על כל רכישה ובפרויקט המנוהל ביושרה מקצועית.