עלינו

   

שמי שלומית אבירם ואני מעצבת פנים, בוגרת לימודי תעודה (כ-3 שנים) בעיצוב ואדריכלות פנים במכללת אורט, ובעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה מאוניברסיטת תל אביב. אל עיצוב הפנים הגעתי לפני כ-13 שנים כשעיצבתי את ביתי והתאהבתי במקצוע, ויצאתי לדרך לרכוש את הכלים שחסרו לי כדי לתכנן מראש ובשלמות.


לתפיסתי בית צריך להיות מפלט, מקום של טוב ושקט, הרמוניה ויופי, בו נוכל לקבל השראה ולצמוח, המקום בו כל החלומות נרקמים ומתגשמים. אולי בגלל שלא גדלתי בארץ הסגנון שלי הוא בינלאומי, כפרי ואלגנטי בו זמנית, מתוחכם ומשדר יוקרה, כזה שתמיד ישאר רלוונטי ועכשווי.


עם השנים חברתי לצוות מקצועי של אנשים שיודעים ליישם את התוכניות שאני מכינה בדייקנות ובשלמות וכשאנו לוקחים פרוייקט יחדיו אני יודעת שהתוצאה לא תאכזב. עיצוב נכון יהפוך את ביתכם למקום שתתגאו בו,  ויספק לכם את כל הפונקציונאליות הנדרשת מבלי להתפשר על אסתטיקה מרהיבה.


האני מאמין שלנו:

  • "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" - תשומת הלב לפרטים היא ליבה של האדריכלות. אנו נקדיש את תשומת הלב הנדרשת לכל פרט ופרט על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.
  • "מה שלא פרקטי גם לא יהיה יפה" אנו נספק לכם בית שיהיה יפה לשנים שיבואו. נבחר בחומרים המתאימים לכל יעוד על מנת שתיהנו מהם גם בעוד שנים. נמצא את האיזון בין האסתטיקה לפרקטיקה.
  • אפקט ה- wow- אפקט ה- wow שאנו חווים כשנכנסים לחדר נובע מההרמוניה שלו, מהעושר האדריכלי, ומפרטים יוקרתיים המושכים את העין. אנו ב- 2 Design מאמינים שניתן להגיע לאפקט זה ע"י השקעה באביזרים ייחודיים ובאייקונים עיצוביים בנקודות שונות בבית.

 

שפות מתן שירות:          עברית, אנגלית, צרפתית

אזור מתן שירות:             אזור השרון והמרכז