עלינו

   

שמי שלומית אבירם ואני מעצבת פנים, בוגרת לימודי תעודה (כ-3 שנים) בעיצוב ואדריכלות פנים במכללת אורט, ובעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה מאוניברסיטת תל אביב.

אל עיצוב הפנים הגעתי לפני כ-13 שנים כשעיצבתי את ביתי וגיליתי את הקסם המיוחד הזה שעיצוב פנים יכול להביא לבית ואת התחושות של בטחון, גאווה ושייכות שעיצוב נכון משרה על הנמצאים בין כתליו. התאהבתי במקצוע, ויצאתי לדרך לרכוש את הכלים שחסרו לי כדי לתכנן מראש ובשלמות. אולי בגלל שלא גדלתי בארץ, הסגנון שלי הוא בינלאומי, כפרי ואלגנטי בו זמנית, כזה שתמיד ישאר רלוונטי ועכשווי.

עיצוב פנים נכון מתחיל מתיכנון מדוייק וקפדני כדי שהחלל המעוצב יהיה פונקציונלי וימלא את כל הצרכים הנדרשים. מיד אחר כך בוחרים את חומרי הגמר ופריטי הנוי שיהפכו את החלל המעוצב למקום המיוחד שלכם, אחרי הכל כולנו רוצים לחיות ולעבוד כשאנו מוקפים שקט ויופי המביאים איתם הרמוניה בתוכנו ובסביבתנו.

עם השנים חברתי לצוות מקצועי של אנשים שיודעים ליישם את התוכניות שאני מכינה בדייקנות ובשלמות וכשאנו לוקחים פרוייקט יחדיו אני יודעת שהתוצאה לא תאכזב.

האני מאמין שלי:

  •  "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" - תשומת הלב לפרטים היא ליבה של האדריכלות. אנו נקדיש את תשומת הלב הנדרשת לכל פרט ופרט על מנת להגיע לתוצאה מושלמת.
  •  "מה שלא פרקטי גם לא יהיה יפה" תמיד נבחר בחומרים המתאימים ביותר לכל יעוד על מנת שתיהנו מהם גם בעוד שנים. נמצא את האיזון בין האסתטיקה לפרקטיקה.
  •  אפקט ה- wow- אפקט ה- wow שאנו חווים כשנכנסים לחדר נובע מההרמוניה שלו, מהעושר האדריכלי, ומפרטים יוקרתיים המושכים את העין. אנו ב 2Design מאמינים שניתן להגיע לאפקט זה ע"י השקעה באביזרים ייחודיים ובאייקונים עיצוביים.