עיצוב בתים פרטיים

   

עבורי הבית הוא המקום הטוב בעולם. הוא מקום בו אני מוקפת ביופי, בסדר והרמוניה. הוא מקלט של שקט וחמימות. לכן כשאני מעצבת בית פרטי, זו שאיפתי, להפוך עבור לקוחותי את ביתם למקור לגאווה, למקום שמשרה בטחון ותחושת שייכות, לבית אמיתי. אני אוהבת במיוחד סגנון שאני מגדירה ככפרי לייט. זהו סגנון המשלב עץ טבעי בהיר וצבעים רכים שניתן לתת לו אינטרפרטציות לכיוון כפרי יותר או אלגנטי. זהו סגנון על זמני שלא יוצא מהאופנה ובגלל השימוש בחומרים טבעיים הוא מתיישן יפה ולא דורש עדכון בלתי פוסק.

 

מכיון ששיפוץ של בית הוא הוצאה לא קטנה יש להתכונן אליו ברצינות. לבחור במעצב פנים מנוסה שאתם סומכים עליו שייקח את הזמן להכיר אתכם ואת הצרכים הייחודיים שלכם - האם אתם נוהגים לארח הרבה, היכן אתם צופים בטלוויזיה, מהו סגנון החיים שלכם, מה הדברים שלדעתכם טעונים שיפוץ וכיו"ב.

השלב הבא הוא הכנת תוכניות עבודה מדוייקות, הדמיות שימחישו את התוצאה הסופית ויאפשרו שינויים לפני מעשה, ואז הכנת כתב כמויות מלא ומפורט שיאפשר לבעלי המקצוע השונים לתמחר את עבודתם בצורה מדוייקת ככל הניתן על מנת לחסוך הפתעות בהמשך. אל תתפשרו על פחות.


לכל לקוח מתאימה רמת מעורבות אחרת בשיפוץ. יש כאלה המעוניינים להיות מעורבים בכל פרט, לבחור את בעלי המקצוע ולפקח על העבודות, ויש כאלה שמעדיפים לקבל את המפתח ולהכנס לבית מושלם בגמר השיפוץ. במקרה כזה אני מציעה בנוסף לתיכנון האדריכלי ולהום סטיילינג, ניהול פרוייקט הכולל פיקוח הנדסי על הביצוע וניהול תקציב.